Back to All Events

Jak zarobić na swoim start-upie? Czyli co musisz wiedzieć zanim wpuścisz inwestora lub sprzedasz udziały, aby zostać milionerem!

  • Campus Warsaw, A Google Space 33c Ząbkowska Warszawa, mazowieckie, 03-736 Poland (map)
rodo-summit.png

Będąc założycielem start-upu na pewno dojdziesz do momentu lub już jesteś w punkcie, gdzie zaczynasz poważnie myśleć o wyjściu (niekoniecznie w stylu brexitowym) albo o wpuszczeniu nowej krwi do swojego biznesu. 

Zastanawiasz się nad wejściem inwestora i nie wiesz czego możesz się po nim spodziewać? 
Co jeśli będą chcieli Cię zbadać w ramach due diligence? Czy wiesz na co musisz być gotowy? 
Czy wiesz jakie standardowe klauzule są w umowach inwestycyjnych lub umowach sprzedaży udziałów? 
I przede wszystkim jak w tym wszystkim zabezpieczyć sobie wyjście z tego biznesu?

Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym warsztacie prawno- konsultingowym 
w dniu 27 maja ( poniedziałek) w Google Campus w godz. 9:30-12:30

Dowiesz się m.in., jakie kluczowe postanowienia powinny znaleźć się w umowie inwestycyjnej, np. tag along lub drag along right, lock-up, vesting, liquidation preference, itp. Oraz czego się spodziewać w konkretnych scenariuszach. 

Dodatkowo w godz. 12:30-14:00 zapraszamy chętnych na tzw. speed dating, czyli indywidualne konsultacje prawne. Zapisy: jaroslaw.kaminski@roedl.com

Prowadzący: 
Jarosław Kamiński Associate Partner w Rödl & Partner
Ukończył Wydział Prawa i Administracji oraz uczęszczał na Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendysta Uniwersytetu Rennes 1 (Francja). Specjalista w zakresie fuzji przejęć, prawa handlowego i korporacyjnego, prawa nieruchomości, prawa umów oraz prawa własności intelektualnej (w tym w zakresie ochrony danych osobowych). Od lat obsługuje klientów w transakcjach kapitałowych i inwestycyjnych reprezentując zarówno inwestorów, jak i startupy. Od 2014 roku członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Z Rödl & Partner związany od roku 2014. Włada językiem angielskim i francuskim. Audytor wiodący ISO 27001 oraz audytor wewnętrznych ISO 9001. Autor licznych publikacji


Partner Wydarzenia: Francusko- Polska Izba Gospodarcza

 
Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko